Неизвестни подробности за лозаризма

Неизвестни подробности за лозаризма

Неизвестни подробности за лозаризма

Blog Article



Направо към съдържанието Главно меню Главно меню

). През последните години се появиха и нови, силно вредоносни патогени, причинители на екскориозата (

Онлайн медийна платформа, посветена на селското стопанство и хранителната индустрия в България

Студентите запишани на оваа студиска програма се здобиваат со знаења од областа на овоштарството, лозарството, како и организирање, управување и контрола на процесот на производство. Исто така, во оваа програма вклучено е и изучување на технологијата на производство на вино и производи од грозје.

Те получават познания за биологичните изисквания на лозата при производството на лозов посадъчен материал, създаването и отглежд ... Лозарство и биотехнологични методи

Освен това влошава физическата структура на почвата и намалява качеството на гроздето, като намалява количеството на захари.

Градински маркучи Бързи връзки за маркучи Макари за маркучи Пистолети и разпръсквачи за поливане Ръчни градински инструменти Ножици, триони и аксесоари Акумулаторни ножици и триони Ръчни и гръбни пръскачки Саксии Повдигнати лехи Градински аксесоари Тревна смес Вертикални градини (саксии за стена) Разсад и мини парници Борба с вредители Соларни лампи за градината Канелки за чешма Защитни мрежи и покривала Охлаждане с водна мъгла Ръчни помпи за вода Гребла за сняг Електрически градински уреди Градински бараки ВОДОПРОВОД И ОТОПЛЕНИЕ ВОДОПРОВОД И ОТОПЛЕНИЕ

Примерите и информацията в тази статия или секция се ограничават само до България, а не представят общовалидното световно понятие.

Одделението за лозарство работи на постојана интродукција и колекционирање на автохотните, регионалните и интернационални сорти лозарство винова лоза и ги проучува нивните агробиолошки и технолошки својства во различни лозарски реони со цел да се подобри сортиментот во државата.

Овие колачиња не зачувуваат никакви лични информации. Непотребни Колачиња Непотребни Колачиња

Лозата вирее успешно както на равнинен терен, така и по склонове и хълмове с различен наклон. При равнинен обаче се развива по-буйно и дава повече грозде, но с по-ниско качество. От друга страна, засаждането по хълмове е практика още от дълбока древност и се препоръчва, защото гроздето на такъв терен е по-висококачествено, а плододаването е по-равномерно. По хълмовете лозята се огрява по-продължително, температурите са по-подходящи, а слънчевите лъчи достигат повърхността на почвата под ъгъл, близък до правия.

Обучението на студентите се подпомага от  съвременна експериментална и изследователска винарска изба, в която се провеждат практическите упражнения по винарство.

Какви маркучи да използваме при винообработката в последствие

Има живот извън града, хора с различни професии стават животновъди

Report this page